Wettervorhersage - Bivak gorskih reševalcev
|
| | 2 Uhr |
| |  |
| Temperatur: | 14 °C |
| Niederschlag (mm/h): | 0,04 |
| Bewölkung: | 99% |
|
| 5 Uhr |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8 Uhr |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14 Uhr |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20 Uhr |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 69% |
|
|
| | 2 Uhr |
| |  |
| Temperatur: | 14 °C |
| Niederschlag (mm/h): | 0 |
| Bewölkung: | 53% |
|
| 5 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8 Uhr |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14 Uhr |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17 Uhr |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20 Uhr |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 23 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2 Uhr |
| |  |
| Temperatur: | 15 °C |
| Niederschlag (mm/h): | 0 |
| Bewölkung: | 52% |
|
| 5 Uhr |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11 Uhr |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 17 Uhr |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 13% |
|
|
| | 2 Uhr |
| |  |
| Temperatur: | 14 °C |
| Niederschlag (mm/h): | 0 |
| Bewölkung: | 42% |
|
| 5 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8 Uhr |
 |
| 19 °C |
| 0,1 |
| 58% |
|
| 11 Uhr |
 |
| 21 °C |
| 1,39 |
| 86% |
|
| 14 Uhr |
 |
| 18 °C |
| 1,39 |
| 98% |
|
| 17 Uhr |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 69% |
|
| 20 Uhr |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23 Uhr |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2 Uhr |
| |  |
| Temperatur: | 11 °C |
| Niederschlag (mm/h): | 0 |
| Bewölkung: | 28% |
|
| 5 Uhr |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 8 Uhr |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 11 Uhr |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 14 Uhr |
 |
| 20 °C |
| 0,11 |
| 86% |
|
| 17 Uhr |
 |
| 16 °C |
| 0,13 |
| 54% |
|
| 20 Uhr |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23 Uhr |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 2% |
|
Wettervorhersage für kočo Bivak gorskih reševalcev.